SAMSUNG Galaxy Note10

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.3"

1080x2280

RAM И CHIPSET

-

Exynos 9825

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3500mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна Достава

40.000 ден.

* Редовна цена:

42.400 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei nova 4e
HUAWEI nova 4e
Samsung Galaxy Watch Active
SAMSUNG Galaxy Watch Active
Samsung Galaxy A70
SAMSUNG Galaxy A70
Huawei P30 lite
HUAWEI P30 lite