SAMSUNG Galaxy A10s

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.2"

720x1520

RAM И CHIPSET

-

MT6762 Helio P22

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна Достава

8.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Honor 10 Lite
HONOR 10 Lite
Huawei Y9 (2018)
HUAWEI Y9 (2018)
Apple iPhone XS Max
APPLE iPhone XS Max
Apple Watch Series 4
APPLE Watch Series 4