APPLE iPhone 11 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

5.8"

1125x2436

RAM И CHIPSET

4GB

Apple A13 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3190mAh

Li-Ion

Бесплатна Достава

57.800 ден.

* Редовна цена:

60.300 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A11
SAMSUNG Galaxy A11
Honor 8S
HONOR 8S
Huawei P30 Pro
HUAWEI P30 Pro
Huawei P30 lite
HUAWEI P30 lite