APPLE iPhone 11 Pro Max

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.5"

1242x2688

RAM И CHIPSET

4GB

Apple A13 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3969mAh

Li-Ion

Бесплатна Достава

67.600 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 8
XIAOMI Redmi Note 8
Samsung Galaxy A20e
SAMSUNG Galaxy A20e
Apple Airpods 2 Wireles
APPLE Airpods 2 Wireles
Samsung Galaxy A40
SAMSUNG Galaxy A40