XIAOMI Mi A3

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.01"

720x1560

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 665

КАМЕРА И ВИДЕО

48MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4030mAh

Li-Ion

Конфигурации

Бесплатна Достава

10.500 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple Airpods 2 Wireles
APPLE Airpods 2 Wireles
Xiaomi Redmi Note 7
XIAOMI Redmi Note 7
Samsung Galaxy A50
SAMSUNG Galaxy A50
Nokia 8110 4G
NOKIA 8110 4G