XIAOMI Redmi Note 8 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.53"

1080x2340

RAM И CHIPSET

-

Helio G90T

КАМЕРА И ВИДЕО

-

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4500mAh

Li-Ion

Конфигурации

Бесплатна Достава

12.300 ден.

* Редовна цена:

13.500 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy S20 Ultra
SAMSUNG Galaxy S20 Ultra
Huawei Y6s (2019)
HUAWEI Y6s (2019)
Huawei P30 Pro
HUAWEI P30 Pro
Apple iPhone XS Max
APPLE iPhone XS Max