APPLE Watch Series 5

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

1.78"

448x368

RAM И CHIPSET

-

Apple S5

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

SIZE
Бесплатна Достава

26.400 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Mi Note 10
XIAOMI Mi Note 10
Huawei P30
HUAWEI P30
Nokia 8110 4G
NOKIA 8110 4G
Samsung Galaxy A7 (2016)
SAMSUNG Galaxy A7 (2016)