HUAWEI nova 4e

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.15"

1080x2312

RAM И CHIPSET

-

Hisilicon Kirin 710

КАМЕРА И ВИДЕО

24MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3340mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

16.600 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A71
SAMSUNG Galaxy A71
Apple Airpods 2 Wireles
APPLE Airpods 2 Wireles
Huawei P30 Pro
HUAWEI P30 Pro
Samsung Galaxy C7 Pro
SAMSUNG Galaxy C7 Pro