APPLE iPhone X

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

5.8"

1125x2436

RAM И CHIPSET

3GB RAM

Apple A11 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

2716mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна Достава

43.000 ден.

* Редовна цена:

58.990 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Samsung Galaxy Buds
SAMSUNG Samsung Galaxy Buds
Samsung Galaxy J7 (2017)
SAMSUNG Galaxy J7 (2017)
Samsung Galaxy C9 Pro
SAMSUNG Galaxy C9 Pro
Samsung Galaxy C7 Pro
SAMSUNG Galaxy C7 Pro