SAMSUNG Galaxy A50s

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.4"

1080x2340

RAM И CHIPSET

-

Exynos 9611

КАМЕРА И ВИДЕО

48MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна Достава

16.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Mi A3
XIAOMI Mi A3
Wiko View2 Plus
WIKO View2 Plus
Samsung Galaxy A70
SAMSUNG Galaxy A70
Huawei Y Max
HUAWEI Y Max