SAMSUNG Galaxy A20s

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.5"

720x1560

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 450

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна достава

10.400 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Realme 5 Pro
REALME 5 Pro
Apple Airpods 2 Wireles
APPLE Airpods 2 Wireles
Huawei Mate 20 Pro
HUAWEI Mate 20 Pro
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos