SAMSUNG Galaxy A30s

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.4"

720x1560

RAM И CHIPSET

64GB

Exynos 7904

КАМЕРА И ВИДЕО

25MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

Бесплатна Достава

12.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Watch Active2
SAMSUNG Galaxy Watch Active2
Xiaomi Mi 9T
XIAOMI Mi 9T
Honor 10 Lite
HONOR 10 Lite
Samsung Galaxy C7 Pro
SAMSUNG Galaxy C7 Pro