XIAOMI Redmi Note 8T

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.3"

1080x2340

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 665

КАМЕРА И ВИДЕО

-

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна Достава

12.900 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A2 Core
SAMSUNG Galaxy A2 Core
Xiaomi Redmi Note 7
XIAOMI Redmi Note 7
Samsung Galaxy M20
SAMSUNG Galaxy M20
Samsung Galaxy J7 (2017)
SAMSUNG Galaxy J7 (2017)