ONEPLUS 7T Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.67"

1440x3120

RAM И CHIPSET

8GB

Snapdragon 855+

КАМЕРА И ВИДЕО

48MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4085mAh

Li-Ion

Бесплатна Достава

38.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPhone 11
APPLE iPhone 11
Huawei P30 Pro
HUAWEI P30 Pro
Honor 8X
HONOR 8X
Huawei P Smart (2019)
HUAWEI P Smart (2019)