APPLE iPhone 7 Plus

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

5.5"

1080x1920

RAM И CHIPSET

3GB RAM

Apple A10 Fusion

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

2900mAh

Li-Ion

22.150 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei Y6s (2019)
HUAWEI Y6s (2019)
Samsung Galaxy S10 Lite
SAMSUNG Galaxy S10 Lite
Samsung Galaxy A71
SAMSUNG Galaxy A71
Apple Watch Series 4
APPLE Watch Series 4