SAMSUNG Galaxy A51

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.5"

1080x2400

RAM И CHIPSET

-

Exynos 9611

КАМЕРА И ВИДЕО

-

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

Конфигурации

Бесплатна Достава

16.600 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei P smart Pro 2019
HUAWEI P smart Pro 2019
Samsung Galaxy Watch Active
SAMSUNG Galaxy Watch Active
Samsung Galaxy A6+ (2018)
SAMSUNG Galaxy A6+ (2018)
Samsung Galaxy C9 Pro
SAMSUNG Galaxy C9 Pro