XIAOMI Redmi Note 8

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.3"

1080x2340

RAM И CHIPSET

4GB

Snapdragon 665

КАМЕРА И ВИДЕО

-

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

Бесплатна Достава

9.800 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A71
SAMSUNG Galaxy A71
Xiaomi Redmi Note 7 Pro
XIAOMI Redmi Note 7 Pro
Nokia 3310 (2017)
NOKIA 3310 (2017)
Apple iPhone X
APPLE iPhone X