SAMSUNG Galaxy M10s

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.4"

720x1560

RAM И CHIPSET

-

Exynos 7884B

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна Достава

8.300 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy M30s
SAMSUNG Galaxy M30s
Huawei Y9 (2019)
HUAWEI Y9 (2019)
Honor 8X
HONOR 8X
Nokia 8110 4G
NOKIA 8110 4G