SAMSUNG Galaxy A71

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.7"

1080x2400

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 730

КАМЕРА И ВИДЕО

-

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4500mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бeсплатна достава

24.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei P40 lite E
HUAWEI P40 lite E
Samsung Galaxy Watch Active
SAMSUNG Galaxy Watch Active
Samsung Galaxy A70
SAMSUNG Galaxy A70
Huawei Y9 (2018)
HUAWEI Y9 (2018)