SAMSUNG Galaxy S10 Lite

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.7"

1080x2400

RAM И CHIPSET

8GB

Snapdragon 855

КАМЕРА И ВИДЕО

48MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4500mAh

Li-Ion

Бесплатна достава

30.700 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Mi Note 10 Pro
XIAOMI Mi Note 10 Pro
Xiaomi Redmi Note 7
XIAOMI Redmi Note 7
OnePlus 6T McLaren
ONEPLUS 6T McLaren
Samsung Galaxy A8+ (2018)
SAMSUNG Galaxy A8+ (2018)