SAMSUNG Galaxy M31

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.4"

1080x2340

RAM И CHIPSET

-

Exynos 9611

КАМЕРА И ВИДЕО

64MP

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

6000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

16.600 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei Y9 (2019)
HUAWEI Y9 (2019)
Samsung Galaxy Note10
SAMSUNG Galaxy Note10
Samsung Galaxy S10+
SAMSUNG Galaxy S10+
Apple iPhone X
APPLE iPhone X