APPLE iPhone SE (2020)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

4.7"

750x1334

RAM И CHIPSET

-

Apple A13 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

1821mAh

Li-Ion

Конфигурации

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

28.900 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy M11
SAMSUNG Galaxy M11
Huawei Y9 (2018)
HUAWEI Y9 (2018)
Apple iPhone XS
APPLE iPhone XS
Samsung Galaxy Watch
SAMSUNG Galaxy Watch